PHU Farmacja

Potrzebujesz nieruchomości pod działalność medyczną? Jesteśmy idealnym wyborem, znajdziemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni gabinet.

Profesjonalne

Biuro nieruchomości medycznych

Działamy w tym obszarze rynku od wielu lat. Dzięki temu znamy specyfikę tej niszy i wiemy, jakie wymagania musi spełnić lokal przeznaczony pod określony typ działalności. W portfolio naszych zadowolonych klientów znajdują się wszelkiego rodzaju gabinety lekarskie, w tym stomatologiczne, jak też całe kliniki, włączając w to zajmujące się medycyną estetyczną, oraz mniej regulowane profesje, jednak nadal wymagające najwyższych standardów lokalowych salony kosmetyczne.

Rozpoczynając działalność w branży medycznej, musisz zdawać sobie sprawę, że państwo stawia przed tobą spore wymogi, jeśli chodzi o standardy lokalowe. Dlatego bardzo istotne jest, abyś znalazł siedzibę, która te standardy spełni. Ciężko jest wyszukać taki lokal spośród setek ofert dostępnych na rynku. Jednak my działamy w tej branży od długiego czasu i posiadamy bazę własnych ogłoszeń. Na pewno dopasujemy coś do twoich potrzeb.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że bierzemy pieniądze tylko za wykonaną pracę. Dlatego niczego nie ryzykujesz, konsultując się z nami. Jeśli kontakt nie skończy się podpisaniem umowy – nie poniesiesz żadnego kosztu. Masz na to naszą gwarancję!

0% Jakość usług
0 Otrzymanych nagród
0 Pracowitych agentów
0 Lat doświadczenia
0 Zadowolonych klientów