Katalog medyczny

Dodaj firmę
Źródło danych: Promocja Twojej Firmy
Strona główna »» Wyszukaj firmę
 • Azzurro Polska Adam Sosnowski
  Wólczańska 125, 90-521 Łódź, łódzkie
  Firma AZZURRO POLSKA zajmuje się sprzedażą oryginalnych produktów najlepszych marek, które przeznaczone są do zabiegów odmładzających i estetycznych.
 • ELFAG-GRZYWOCZ Sp.j.
  Harcerska 9, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  Apteka DAMIAN działa na rynku od 1975 roku. Pracują tu ludzie dobrze wykwalifikowani. O wielu z nich można powiedzieć, że są farmaceutami przez duże "F".
 • "Zielarnia Sklep" Mariola Kras
  Sienkiewicza 41, 09-402 Płock, mazowieckie
  Sklep oferuje szeroki asortyment ziół, suplementów diety i przypraw. Ponadto mamy w ofercie żywność ekologiczną, miody Manuka, kosmetyki naturalne, olejki eteryczne, preparaty ziołowe wg.
 • M.Dent - Stomatologia s.c. Piotr Maciejasz, Izabela Helak - Maciejasz
  29 Listopada 178a, 31-236 Kraków, małopolskie
  Firma M.Dent to nowoczesna przychodnia stomatologiczna oferująca pełen zakres usług stomatologicznych. Usługi , które oferuje nasze poradnie stomatologiczne : - prostowanie zębów - leczenie(...)
 • Salony Optyczne Fras s.c.
  Kościuszki 2, 88-400 Żnin, kujawsko-pomorskie
  Nasze salony optyczne są miejscem, w którym nasi klienci znajdą bardzo szeroki wybór okularów, soczewek oraz akcesoriów.
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny Mirosław Szymonek
  Pochyła 6, 59-500 Złotoryja, dolnośląskie
  STOMATOLOGIA DLA WYMAGJĄCYCH ! W ciągu ostatnich 15 lat większość wiedzy medycznej uległo zmianie. Zmiany te nadały kierunek rozwoju naszego gabinetu, który dziś jest w stanie zaoferować(...)
 • Centrum Medyczne, Przychodnia Doktor
  Narutowicza 1, 23-200 Kraśnik, lubelskie
  Serdecznie zapraszamy do naszej przychodni DOKTOR w której mogą Państwo skorzystać z konsultacji z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, endokrynologii, rehabilitacji, badań USG.
 • Salony Optyczne Fras s.c.
  Kościuszki 2, 88-400 Żnin, kujawsko-pomorskie
  Nasze salony optyczne są miejscem, w którym nasi klienci znajdą bardzo szeroki wybór okularów, soczewek oraz akcesoriów.
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny Mirosław Szymonek
  Pochyła 6, 59-500 Złotoryja, dolnośląskie
  STOMATOLOGIA DLA WYMAGJĄCYCH ! W ciągu ostatnich 15 lat większość wiedzy medycznej uległo zmianie. Zmiany te nadały kierunek rozwoju naszego gabinetu, który dziś jest w stanie zaoferować(...)
 • Gabinet Psychoanalityczny Sylwester Strzecha
  os. Stefana Batorego 73 lok. nr 1, 60-687 Poznań, wielkopolskie
  I. PSYCHOANALIZA II. SUPERWIZJA Leczenie nerwic i innych problemów natury psychicznej 1. NERWICE: - lęki, natręctwa myśli i działania, obsesje - emocjonalność, płaczliwość, nadmierna(...)
 • Gabinet medycyny chińskiej Selena Banach
  Rodzinna 4/34, 85-792 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  Selena Banach - Mistrz w zawodzie bioenergoterapia, specjalista w zakresie wiedzy i praktyki terapii w oparciu o zasady tradycyjnej medycyny chińskiej.
 • Laser DeLux® - Kosmetyka Laserowa
  Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź, łódzkie
  Ogólnopolska sieć salonów Laser DeLux® istnieje od 2008 roku. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaproponowaliśmy Klientom profesjonalne podejście do zabiegów estetycznych, którego do tej pory nie znali.
 • MÓJ TERAPEUTA Michał Grzywacz
  Brzozowa 11, 23-300 Janów Lubelski, lubelskie
  Michał Grzywacz jest Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. Oferta gabinetu obejmuje przede wszystkim leczenie alkoholizmu, uzależnienie od narkotyków i dopalaczy, uzależnienie od(...)
 • Psycholog i Psychoterapeuta Uzależnień. mgr Ewa Okrojek
  Matejki 45/47 lok. 31, 95-200 Pabianice, łódzkie
  Mgr Ewa Okrojek jest psychologiem, psychoterapeutą uzależnień. Zapraszamy na konsultacje osoby dorosłe oraz młodzież. Specjalnością gabinetu jest terapia uzależnień. Proponujemy m.in.
 • Gabinet Psychoterapii Iwona Jopek
  Kołobrzeska 13D/64, 10-444 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  Jestem certyfikowanym psychoterapeutą (certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej) oraz trenerem grupowym II stopnia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
 • Dom Ojca Pio
  Radawa 123, 37-523 Radawa, podkarpackie
  Dom Ojca Pio to miejsce, w którym służy się drugiemu człowiekowi w myśl zasady miłości Jego patrona: „Pragnę, aby cała ziemia była domem ulgi w cierpieniu”.
 • Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój Sp. z o.o.
  Uzdrowiskowa 54, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, śląskie
  Goczałkowice-Zdrój Uzdrowisko to kompleks specjalistycznych obiektów takich jak: Szpital dla dorosłych i dzieci, Sanatorium Uzdrowiskowe dla Dorosłych, Zakład Przyrodoleczniczy i Poradnie(...)
 • Ośrodek Uzdrowiskowy BIAWENA
  107, 38-316 Wysowa-Zdrój, małopolskie
  Ośrodek Biawena w Wysowej-Zdroju to wyjątkowe miejsce gdzie niebo styka się z ziemią a relaks, wypoczynek i zdrowie mają swoje źródła.
 • Prywatna Praktyka Lekarska Marek Przybył
  Szeroka 25, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
  Prywatna Praktyka Lekarska Marek Przybył oferuje porady i leczenie w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Ponadto prowadzimy konsultacje onkologiczne i porady gastroenterologiczne.
 • Indywidualna Prywatna Praktyka Pielęgniarska Beata Marciszewska
  Santocka 10a, 02-979 Warszawa, mazowieckie
  Świadczymy usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Wyróżnia nas ogromna empatia oraz profesjonalizm. Dojeżdżamy do pacjenta maksymalnie w 2.
 • Krzysztof Kowalczyk Indywidualna Praktyka Lekarska
  Warszawska 196a, 05-092 Łomianki, mazowieckie
  Gabinet Lekarski w Łomiankach ul. Warszawska 196A: badanie i wywiad Pacjenta (dorosłych i dzieci), w razie potrzeby wystawienie recept refundowanych, zwolnień od pracy (ZLA, dawniej L4),(...)