Choroby, leki i porady zdrowotne

Witaj Guest

Search:

Tagi

1: Chłoniak skóry
Chłoniak jest jednym z rodzajów chorób nowotworowych. Zmiany chorobotwórcze można dostrzec na skórze, stąd nazwa – chłoniak skóry. Najczęściej występuj..

2: Aspiryna walczy z rakiem
Aspiryna - czy znasz kogoś, kto nie słyszał o tym leku? Trudno mi to sobie wyobrazić. Aspiryna to jeden z najbardziej popularnych leków niezmiennie od stu lat. A wszystko dzięki jej włas..

3: Światowy Dzień Walki z Rakiem
Dziś, 4 lutego, obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Rakiem. Już po raz 11 na całym świecie zwraca się uwagę na niebezpieczeństwa płynące z chorób nowotworowych. Pomysł utworzeni..

4: Witamina B17 - naturalna metoda na raka?
Rak wydaje się chorobą, z którą ciężko wygrać. Tymczasem Ernst T. Krebs w latach 20. XX wieku stwierdził, że jest on po prostu efektem niedoboru witaminy B17. W związku z tym jego lec..

5: Białaczka - dlaczego jest taka groźna?
Białaczka - to pojęcie, które budzi w nas grozę. I niestety jest to strach w pełni uzasadniony. Groźna grupa chorób nowotworowych, która kryje się pod pojęciem białaczki t..

6: Nowy lek zwalczający raka piersi i jajników
Naukowcy z Instytutu Badania Raka z Nowej Anglii poinformowali, że nowy sposób leczenia raka osiągnął wysokie wyniki w przeprowadzonych testach próbnych. Lek zwany Olaparib zost..

Strona 1 z 1
[1]