Katalog medyczny

Dodaj firmę
Źródło danych: Promocja Twojej Firmy
Strona główna »» Wyszukaj firmę
 • Hipokrates Sklep Zielarsko-Medyczny,Drogeryjny,Kosmetyczny
  Pana Tadeusza 6, 10-461 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  Proponuje Państwu sprzedaż naturalnych kosmetyków, leków ziołowych, farmaceutyków. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi na udzielanie porad z zakresu doradztwo żywieniowe.
 • Azzurro Polska
  Piotrkowska 60 IIp., 90-105 Łódź, łódzkie
  Firma AZZURRO POLSKA zajmuje się sprzedażą oryginalnych produktów najlepszych marek, które przeznaczone są do zabiegów odmładzających i estetycznych.
 • ELFAG-GRZYWOCZ Sp.j.
  Harcerska 9, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  Apteka DAMIAN działa na rynku od 1975 roku. Pracują tu ludzie dobrze wykwalifikowani. O wielu z nich można powiedzieć, że są farmaceutami przez duże "F".
 • Oferujemy swoim klientom leczenie narkomanii, leczenie alkoholizmu, leczenie uzależnienia od seksoholizmu, a także uzależnienie od hazardu.
 • Gabinet Psychoanalityczny Sylwester Strzecha
  os. Stefana Batorego 73 lok. nr 1, 60-687 Poznań, wielkopolskie
  I. PSYCHOANALIZA II. SUPERWIZJA Leczenie nerwic i innych problemów natury psychicznej 1. NERWICE: - lęki, natręctwa myśli i działania, obsesje - emocjonalność, płaczliwość, nadmierna(...)
 • "Detektyw 24" - RBI Sp. z o.o.
  Aleja, 00-140 Warszawa, mazowieckie
  "Detektyw 24" to firma specjalizująca się w świadczeniu usług detektywistycznych. Istniejemy na rynku od 1999 roku, bardzo szybko zyskaliśmy pozycję lidera w branży detektywistycznej.
 • Oferujemy swoim klientom leczenie narkomanii, leczenie alkoholizmu, leczenie uzależnienia od seksoholizmu, a także uzależnienie od hazardu.
 • MÓJ TERAPEUTA Michał Grzywacz
  Brzozowa 11, 23-300 Janów Lubelski, lubelskie
  Psychoterapeuta Michał Grzywacz zajmuje się terapią uzależnień. Oferta gabinetu obejmuje przede wszystkim leczenie alkoholizmu,uzależnienie od narkotyków i dopalaczy, uzależnienie od hazardu,(...)
 • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny. Psycholog mgr Ewa Okrojek
  Matejki 45/47 m. 31, 95-200 Pabianice, łódzkie
  Mgr Ewa Okrojek jest psychologiem, psychoterapeutą uzależnień. Zapraszamy na konsultacje osoby dorosłe oraz młodzież. Specjalnością gabinetu jest terapia uzależnień. Proponujemy m.in.
 • Grupa ZENDAR Sp. z o.o. - sauna, grota solna
  Abramowice Prywatne 167a, 20-388 Lublin, lubelskie
  Przedsiębiorstwo ZENDAR wykonuje kompleksowo sauny solne (sauny suche) oraz jaskinie solne (groty solne) oparte o nowatorską metodę budowy.
 • UZDROWISKO WIENIEC Sp. z o.o.
  Zdrojowa 2, 87-800 Wieniec Zdrój, kujawsko-pomorskie
  Uzdrowisko Wieniec-Zdrój to kurort z tradycjami od 1923 roku zlokalizowany na Kujawach w odległości ok. 6 km na zachód od Włocławka.
 • Ośrodek Uzdrowiskowy BIAWENA
  107, 38-316 Wysowa-Zdrój, małopolskie
  Ośrodek Uzdrowiskowy BIAWENA to sanatorium uzdrowiskowe z nowoczesnymi urządzeniami i doświadczoną kadrą mieszczący się w urokliwej Wysowej-Zdroju, perle Beskidu Niskiego.
 • Indywidualna Praktyka Lekarska Łukasz Grzywacz
  Bestwinska 25, 43-512 Bestwina, śląskie
  Nazywam się Łukasz Grzywacz, jestem lekarzem specjalizującym się w pediatrii. Doświadczenie zdobywałem w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka“ w Warszawie w Klinice Kardiologii(...)
 • Phar-Med
  Lipowa 5/1, 72-123 Pucice, zachodniopomorskie
  Zapraszamy do obejrzenia zakładki produkty i usługi, są tam m.in.: Gabinety lekarskie. Wizyty domowe lekarskie dla dzieci i dorosłych. Gabinety Biorezonansu.
 • Prywatna Praktyka Lekarska Marek Przybył
  Szeroka 25, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
  Prywatna Praktyka Lekarska Marek Przybył oferuje porady i leczenie w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Ponadto prowadzimy konsultacje onkologiczne i porady gastroenterologiczne.