Katalog medyczny

Dodaj firmę
Źródło danych: Promocja Twojej Firmy
Strona główna »» Wyszukaj firmę
 • Hipokrates Sklep Zielarsko-Medyczny,Drogeryjny,Kosmetyczny
  Pana Tadeusza 6, 10-461 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  Proponuje Państwu sprzedaż naturalnych kosmetyków, leków ziołowych, farmaceutyków. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi na udzielanie porad z zakresu doradztwo żywieniowe.
 • Azzurro Polska
  Piotrkowska 60 IIp., 90-105 Łódź, łódzkie
  Firma AZZURRO POLSKA zajmuje się sprzedażą oryginalnych produktów najlepszych marek, które przeznaczone są do zabiegów odmładzających i estetycznych.
 • Salon i Serwis rowerowy Kross/Giant
  Jana Pawła II 42, 34-700 Rabka-Zdrój, małopolskie
  oferujemy pełny asortyment sportowy, puchary,piłka nożna ,suplementy,odzież techniczna,obuwie turystyczne sprzęt na siłownie, sprzęt narciarski jest u nas wszystko do uprawiania sportu czego(...)
 • Pracownia Psychologiczna Beata Leśniak
  Piłsudskiego 53, 34-600 Limanowa, małopolskie
  Pracownia Psychologiczna Beata Leśniak - zapewnia profesjonalną pomoc i opiekę psychologiczną. Firma oferuje badania psychologiczne kierowców i operatorów, orzecznictwo z medycyny pracy,(...)
 • M.Dent - Stomatologia s.c. Piotr Maciejasz, Izabela Helak - Maciejasz
  29 Listopada 178a, 31-236 Kraków, małopolskie
  Firma M.Dent to nowoczesna przychodnia stomatologiczna oferująca pełen zakres usług stomatologicznych. Usługi , które oferuje nasze poradnie stomatologiczne : - prostowanie zębów - leczenie(...)
 • Artyści Uśmiechu Piotr Puchała
  Chorzowska 216, 40-101 Katowice, śląskie
  Nasz gabinet wyznacza nowe standardy profesjonalnej i bezbolesnej opieki stomatologicznej. Nasza kompleksowa opieka obejmuje wszystkie obszary współczesnej stomatologii.
 • Oferujemy swoim klientom leczenie narkomanii, leczenie alkoholizmu, leczenie uzależnienia od seksoholizmu, a także uzależnienie od hazardu.
 • Pracownia Psychologiczna Beata Leśniak
  Piłsudskiego 53, 34-600 Limanowa, małopolskie
  Pracownia Psychologiczna Beata Leśniak - zapewnia profesjonalną pomoc i opiekę psychologiczną. Firma oferuje badania psychologiczne kierowców i operatorów, orzecznictwo z medycyny pracy,(...)
 • Gabinet Psychoanalityczny Sylwester Strzecha
  os. Stefana Batorego 73 lok. nr 1, 60-687 Poznań, wielkopolskie
  I. PSYCHOANALIZA II. SUPERWIZJA Leczenie nerwic i innych problemów natury psychicznej 1. NERWICE: - lęki, natręctwa myśli i działania, obsesje - emocjonalność, płaczliwość, nadmierna(...)
 • Oferujemy swoim klientom leczenie narkomanii, leczenie alkoholizmu, leczenie uzależnienia od seksoholizmu, a także uzależnienie od hazardu.
 • MÓJ TERAPEUTA Michał Grzywacz
  Brzozowa 11, 23-300 Janów Lubelski, lubelskie
  Psychoterapeuta Michał Grzywacz zajmuje się terapią uzależnień. Oferta gabinetu obejmuje przede wszystkim leczenie alkoholizmu,uzależnienie od narkotyków i dopalaczy, uzależnienie od hazardu,(...)
 • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny
  Orla 10-12, lok. 7, 95-200 Pabianice, łódzkie
  PSYCHOLOG mgr EWA OKROJEK. Psychoterapeuta Uzależnień i Współuzależnienia. Osoby dorosłe i młodzież. Konsultacje; poradnictwo; diagnoza; opinie psychologiczne; terapia indywidualna; doradztwo(...)
 • Grupa ZENDAR Sp. z o.o. - sauna, grota solna
  Abramowice Prywatne 167a, 20-388 Lublin, lubelskie
  Przedsiębiorstwo ZENDAR wykonuje kompleksowo sauny solne (sauny suche) oraz jaskinie solne (groty solne) oparte o nowatorską metodę budowy.
 • UZDROWISKO WIENIEC Sp. z o.o.
  Zdrojowa 2, 87-800 Wieniec Zdrój, kujawsko-pomorskie
  Uzdrowisko Wieniec-Zdrój to kurort z tradycjami od 1923 roku zlokalizowany na Kujawach w odległości ok. 6 km na zachód od Włocławka.
 • Dom Ojca Pio
  Radawa 123, 37-523 Radawa, podkarpackie
  Dom Ojca Pio to miejsce, w którym służy się drugiemu człowiekowi w myśl zasady miłości Jego patrona: „Pragnę, aby cała ziemia była domem ulgi w cierpieniu”.
 • W ramach gabinetu psychiatrycznego Dr n. med.Marcin Kozak specjalista psychiatra świadczy usługi w zakresie:lekarskie wizyty domowe, psychiatryczne wizyty domowe, L4. Gabinet mieści się w Bytomiu ul.
 • Phar-Med
  Lipowa 5/1, 72-123 Pucice, zachodniopomorskie
  Zapraszamy do obejrzenia zakładki produkty i usługi, są tam m.in.: Gabinety lekarskie. Wizyty domowe lekarskie dla dzieci i dorosłych. Gabinety Biorezonansu.
 • Prywatna Praktyka Lekarska Marek Przybył
  Szeroka 25, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
  Prywatna Praktyka Lekarska Marek Przybył oferuje porady i leczenie w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Ponadto prowadzimy konsultacje onkologiczne i porady gastroenterologiczne.